Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
13
timmar
58
minuter
15
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, referens UBAQ40SAL, 40 mm automatisk herrklocka i stål med NH35-rörelse, ny med box, dokument och internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Kropp: rostfritt stål - plan mineralglas – automatisk NH35 - armband av rostfritt stål
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KROPP: rostfritt stål
BEZEL: envecklad, 120 klick - matt aluminiuminfattning
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSSHÖJD: 12 mm
FINISH: borstad - blank
KRONO: skruvad - rostfritt stål
GLAS: plan mineralglas
BOTTEN: skruad - rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 25 ATM - 250 meter
MOVEMENT: automatiskt Seiko NH35
WRIS: matt urtavla med luminescerande lysande index - lysande, glänsande visare
KLÄDSEL: 18 mm - deployant - rostfritt stål
URSKINN: 20 mm - rostfritt stål - borstad/blästrad
VIKT: 137 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Nya – två års internationell garanti ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANVÄNDNINGENDE NOTIS
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla order skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRbar FRAKT - NATIONALT OCH EUROPA
Inga extra avgifter inom Europeiska unionen
SPÅRBAR FRAKT - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KROPP: rostfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSSHÖJD: 12 mm
FINISH: borstad - blank
GLAS: plan mineralglas
VIKT: 137 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANVÄNDNINGENDE NOTIS
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Aquatic
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%