Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
17
timmar
31
minuter
31
sekunder
Aktuellt bud
1 annan person har ögonen på detta
NL
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Aquatic Limited Edition herrklocka med 40 mm rostfritt stål boX, automatiskt NH35, stålarmband, helt ny, med originalbox, dokument och 2-års internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell Auktoriserad Återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen " UBLAST - AQUATIC " - Limited Edition
Armbandskapsel i rostfritt stål - platt mineralglas – automatiskt NH35 - armband i rostfritt stål
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KASSA: rostfritt stål
VINKEL: envägs vridbar 120 tick - matt aluminium insert
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSTECKEN: 12 mm
FINISH: borstad - polerad
KRONA: skruvförsedd - rostfritt stål
GLAS: platt mineral
BOT TENDE: skruvförsedd - rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 25 ATM - 250 meter
MEKANISM: automatiskt Seiko NH35
TÄND: matt med tydliga luminescerande index - glänsande visare med ljusinsatser
STÄNGNING: 18 mm - deployant - rostfritt stål
ARMBAND: 20 mm - rostfritt stål - borstat/polerat
VIKT: 137 g
FÖRPACKNING
Nya, aldrig använda – inkl. två års internationell garanti
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
FÖRSEGLAD LEVERANS – NATIONELLT OCH EUROPA
Ingen extra avgift inom Europeiska unionen
FÖRSEGLAD LEVERANS – EXTRA EUROPA – VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
KASSA: rostfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSTECKEN: 12 mm
FINISH: borstad - polerad
GLAS: platt mineral
VIKT: 137 g
FÖRPACKNING
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Aquatic
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%