Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
03
timmar
36
minuter
22
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, referens UBAQ40BGR, 40 mm rostfritt stål-klocka med svart IP-beläggning, automatiskt NH35-urverk, matt urtavla, svart stållänk, vattentålighet 25 ATM, inklusive originalbox, papper och tvåårig internationell garanti; modell 2026, aldrig använd.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Kropp av rostfritt stål – platt mineralglas – automat NH35 – armband av rostfritt stål
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KROPP: svart IP-rostfritt stål
BEGONINGSRING: enfasig vridbar 120 klick – matt aluminum-inlägg
DIAMETER: Ø 40 mm
HÖJD PÅ KROPP: 12 mm
FINISH: borstat – blankt
KROK: skruvförsänkt – svart IP-rostfritt stål
GLAS: platt mineralglas
SVINDEL: skruvförsänkt – rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 25 ATM – 250 meter
MEKANISM: automat NH35 Seiko
URTAVLA: matt med ljusreflekterandeindex – glansiga visare med luminiscens
SPÄRRE: 18 mm – deployant – svart IP-rostfritt stål
ARMBAND: 20 mm – svart IP-rostfritt stål – borstat/glansigt
VIKT: 137 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Nya – aldrig använts – internationell garanti i 2 år ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT-NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRBARAR FRISKEFORSNINGS- FÖRSÄKRAD - NATIONELLT OCH EUROPA
Ingen extra avgift inom Europeiska unionen
SPÅRIBLAND - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
Feedback
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KROPP: svart IP-rostfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
HÖJD PÅ KROPP: 12 mm
FINISH: borstat – blankt
GLAS: platt mineralglas
MEKANISM: automat NH35 Seiko
VIKT: 137 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
Feedback
Modell
Aquatic
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%