Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
12
timmar
13
minuter
34
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition automatiskt herrur, stålkasse Ø40 mm, svart IP-beläggning, NH35-verk, stållänk lång (>200 mm), vattentät 25 ATM, med originalbox och dokumentation samt tvåårig internationell garanti; ny och aldrig buren.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Boett i rostfritt stål - platt mineralglas – automat NH35 - svart rostfritt stålarmband
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
BOTT: svart rostfritt stål IP
BEZEL: envägs roterbar 120 klick - matt aluminiuminsert
DIAMETER: Ø 40 mm
BOETTSHÖJDNING: 12 mm
FINISH: satinerad - polerad
KRONAN: skruvad - svart IP rostfritt stål
GLAS: platt mineralglas
BOTTLINDE: skruvfast - rostfritt stål
VATTENBESTÄND: 25 ATM - 250 meter
RÖRELSE: automatisk Seiko NH35
VÄRD: matt urtavla med lysande, upplysta index - gnistrande visare med lysande insatser
SPÄNNE: 18 mm - deployant - svart IP rostfritt stål
ARMBAND: 20 mm - svart IP rostfritt stål - borstat/polerat
VIKT: 137 g
FÖRHÅLLANDEN
Ny, aldrig använt – inkl. internationell garanti i 2 år
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANVÄDNINGSNOTIS
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager beläget i ITALIEN
FÖRSÄKRAD LEVERANS - NATIONELLT OCH EUROPA
Inga extra avgifter att betala inom Europeiska unionen
FÖRSÄKRAD LEVERANS - EXTERNA EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
BOTT: svart rostfritt stål IP
DIAMETER: Ø 40 mm
BOETTSHÖJDNING: 12 mm
FINISH: satinerad - polerad
GLAS: platt mineralglas
RÖRELSE: automatisk Seiko NH35
VIKT: 137 g
FÖRHÅLLANDEN
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANVÄDNINGSNOTIS
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Aquatic
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%