Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Män - 2026
dagar
08
timmar
06
minuter
13
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, referens REF.UBQDR40BK, 40 mm rostfri boxt 40 mm, automatiskt NH36-urverk, Clous de Paris tavla med romerska siffror, lång rostfri armband, ny med originalbox, papper och internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum - italienska/engelska
BOTT: rostfritt stål 316L
REM: rostfritt stål 316L - fästad med 8 skruvar
DIAMETER: Ø 40 mm
KASsHÖJD: 11 mm
SLUTSPEKL: matt yta - blank
KRONAN: gängad krona - rostfritt stål 316L
GLAS: safirplan
BOTTEN: gängat baklock - rostfritt stål 316L
VATTENTÄTHET: 10 ATM - 100 meter
URMAK: automatiskt Seiko NH36
SPÄNNING: 18 mm foldabel spänne - rostfritt stål 316L
ARMBOG: 20 mm rostfritt stål 316L - matt/glans
VIKT: 163 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Nyskt – 2 års internationell garanti ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANVISNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNINGEN
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRBOG ÖVER SÄKER T SKICK – INOM NATIONEN OCH EUROPA
Ingen extra avgift att betala inom Europeiska unionen
SPÅRNING – EXTRA EUROPA – VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
BOTT: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASsHÖJD: 11 mm
SLUTSPEKL: matt yta - blank
GLAS: safirplan
URMAK: automatiskt Seiko NH36
VIKT: 163 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%