Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Män - 2026
dagar
19
timmar
25
minuter
47
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition armbandsur, 40 mm rostfritt stål, safirglas, automatiskt Seiko NH36-urverk, långt stålarmband (>200 mm), referens REF.UBQDR40CHA, ny med originalbox, dokument och internationell 2 års garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum - italienska/engelska
KASSA: stål 316L
GHERA: stål 316L - fastsatt med 8 skruvar
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSA HÖJD: 11 mm
FINISH: borstat - polerat
KROK: skruvat i fall - stål 316L
GLAS: zafir platt
BAKDEL: skruvat - stål 316L
VATTENFÖRMAK: 10 ATM - 100 meter
URMOVEMENT: automatiskt Seiko NH36
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KASSA: stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSA HÖJD: 11 mm
FINISH: borstat - polerat
GLAS: zafir platt
BAKDEL: skruvat - stål 316L
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%