Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition - Män - 2026
dag
19
timmar
02
minuter
05
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular - Sapphire Glass, referens REF.UBQDR40GY, 40 mm stållådu automatic klocka i begränsad upplaga, långt stålband, safirglas, vattentät 10 ATM, med originalbox, handlingar och tvåår internationell garanti, aldrig buren.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKTIONER: tid - minuter - sekunder - datum - italienska/engelska
KASSA: 316L-stål
RING: 316L-stål - fastsatt med 8 skruvar
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSTHÖJD: 11 mm
FINITUR: borstat - polerat
KORONA: skruvad - 316L-stål
GLAS: safir platt
FOND: skruvat - 316L-stål
VATTENTÄTHET: 10 ATM - 100 meter
MEKANISM: automatik Seiko NH36
STÄMPEL: 18 mm deployant - 316L-stål
BREMS: 20 mm stål i 316L - borstat/polerat
VIKT: 163 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Ny, aldrig använt – internationell garanti i 2 år ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGEL FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/ LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRBA R FRISKE- FRAKT - NATIONELL OCH EUROPA
Ingen extra avgift inom Europeiska unionen
SPÅRBA R FRISKE- OUTSIDE EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KASSA: 316L-stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSTHÖJD: 11 mm
FINITUR: borstat - polerat
KORONA: skruvad - 316L-stål
GLAS: safir platt
FOND: skruvat - 316L-stål
MEKANISM: automatik Seiko NH36
VIKT: 163 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/ LAGER
FEEDBACK
Modell
Quadrangular - Sapphire Glass
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%