Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition - Män - 2026
dagar
02
timmar
06
minuter
21
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index Limited Edition klocka, referens REF.UBQDRINDB40BK, 40 mm rostfritt stål kasse, safirglas, automatiskt NH36-verk, aldrig använd, med originalbox, dokumentation och tvåårs internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition - PVD svart
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum - italienska/engelska
KASSA: stål 316L
GHÄRDA: stål 316L - fästad med 8 skruvar
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSANS HÖJD: 11 mm
FINISH: borstad - blank
KORONA: skruvad - stål 316L
GLAS: safir, platina
FONDELLO: skruat - stål 316L
VATTENFÖRSÄKRAD: 10 ATM - 100 meter
MVING: automatiskt Seiko NH36
KVADRANT: matt med guilloché - applicerade självlysande index - ljusreflekterande visare
KLÄMMA: 18 mm fold-over - stål 316L
STRAP: 20 mm stål 316L
VIKT: 163 g
TILLSTÅND
Ny, aldrig använt – internationell garanti i 2 år inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNINGEN
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla order som skickas kommer från vårt lager i ITALIEN
SPÅRBAR FRACKET - INOM NATIONEN OCH EUROPA
Inga extra avgifter inom Europeiska unionen
SPÅRBAR FRACKET - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
REKOMMENDATION
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KASSA: stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSANS HÖJD: 11 mm
FINISH: borstad - blank
KORONA: skruvad - stål 316L
GLAS: safir, platina
FONDELLO: skruat - stål 316L
MVING: automatiskt Seiko NH36
STRAP: 20 mm stål 316L
VIKT: 163 g
TILLSTÅND
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
REKOMMENDATION
Modell
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%