Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
12
timmar
45
minuter
52
sekunder
Aktuellt bud
1 annan person har ögonen på detta
IT
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Brigate Limited Edition modell med referens REF.UBBRG42BKBK, period 2020-talet, Seiko NH35 automatisk rörelse, 42 mm stålcase med svart IP-beläggning, matt tavla, 20 mm Tropic gummiband, vattentät ned till 200 m, levereras med originalbox, originalhandlingar och internationell tvåårig garanti, helt ny.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rostfritt stålkassett 316L - safirglas – japansk automatisk Seiko NH35 - tropic-rem FKM
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KASSA: rostfritt stål 316L - svart IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
HÖJD PÅ KASSAN: 12,6 mm
BEZEL: rostfritt stål 316L - enväxlig vridring 120 tr /min - aluminiuminsert - siffror med luminova
MÅTNING/SLUTBEHANDLING: sandblästrad
KRONA: skruvad rostfritt stål 316L - svart IP-behandling
GLAS: safir
BOTTEN: skruvskruvad rostfritt stål 316L
VATTENREsISTENS: 20 ATM - 200 meter
UEMOVEMENT: Seiko NH35
KLARANT: matt - romersk siffersats ljus – ljusvisare
KLÄMMA: 18 mm - spännrem - rostfritt stål 316L - svart IP-behandling
STRAP: 20 mm - tropic i gummi FKM
VIKT: 105 g
SKICK
Nytt, aldrig använt – internationell garanti på 2 år inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRBAR FRÅN LAGER - NATIONELLT OCH EUROPA
Inga ytterligare avgifter inom Europeiska unionen
SPÅRBAR FRÅN LAGER - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
HÖJD PÅ KASSAN: 12,6 mm
GLAS: safir
UEMOVEMENT: Seiko NH35
VIKT: 105 g
SKICK
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%