Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
21
timmar
52
minuter
31
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate Begränsad upplaga, referens REF.UBBRG42BKBK, 42 mm stålboett, automatiskt Seiko NH35 urverk, ny med låda och dokument, två års internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi föreslår modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Kropp: 316L stålkropp – safirglas – japanskt automatiskt Seiko NH35 – tropic FKM-band
FUNKTIONER: timme - minut - sekund - datum
KROPP: 316L stålkropp – svart PVD-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
KROPPHÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
KRONAN: skruvad – 316L stålkropp – svart PVD-behandling
GLAS: safir
BAKLOCK: skruvad – 316L stålkropp
VATTENTÄTHET: 20 ATM – 200 meter
MEKANISM: Seiko NH35
VISAR: matt – romerska siffror som lyser i mörker – lysande visare
SLUTET: 18 mm – dubbelspänne – 316L stålkropp – svart PVD-behandling
band: 20 mm – tropic gummiband FKM
VIKT: 105 g
SKICK
Ny, aldrig använd – två års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRING/TRANSPORT – NATIONELLT OCH EUROPA
Inga extra avgifter att betala inom Europeiska unionen
SPÅRING/TRANSPORT – EXTRA EUROPA – Världen
REKOMMENDATION
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
DIAMETER: Ø 42 mm
KROPPHÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
GLAS: safir
MEKANISM: Seiko NH35
VIKT: 105 g
SKICK
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
REKOMMENDATION
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%