Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
10
timmar
42
minuter
10
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition klocka, referens REF.UBBRG42BKBK, från 2020 och framåt, automatiskt verk, Seiko NH35, klockkasse 42 mm i stål inkl. IP svart, svart urtavla, Tropic gummiband, originalbox, dokumenter och tvåårig internationell garanti, ny och oanvänd.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rund boett i 316L rostfritt stål – safiroglas – japansk Seiko NH35-automat – Tropic FKM armband
FUNKTIONER: tid - minuter - sekunder - datum
BOETT: 316L rostfritt stål - svart IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
BOETTDYBDE: 12,6 mm
VATTENTÄT: 20 ATM - 200 meter
TILLBEHÖR: safirglas
DATALIMENT: vridbar 120-klicks unidirektionell – aluminiuminlägg – luminescerande siffror
SLUTBEHANDLING: sandblästrad
KLOCKSKRIVA: skruvat ställbart kronor – 316L rostfritt stål – svart IP-behandling
GLAS: safirglas
BAKSAKT: skruvat – 316L rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
UDIART: matt – romerska siffror som lyser – ljusreflekterande visare
SPÄNNE: 18 mm - spänne med viklåg – 316L rostfritt stål – svart IP-behandling
ARMING: 20 mm – Tropic gummimaterial FKM
VIKT: 105 g
FÖRPACKNING/CONDITIONER
Nya aldrig använda – två års internationell garanti ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANVÄNDNINGSPÅPEK
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i Italien
SPÅRBAR FRAKT - NATIONELLT OCH EUROPA
Inga extra avgifter inom Europeiska unionen
SPÅRBAR FRAKT - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
REVIEW/FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
BOETTDYBDE: 12,6 mm
VATTENTÄT: 20 ATM - 200 meter
TILLBEHÖR: safirglas
SLUTBEHANDLING: sandblästrad
GLAS: safirglas
MOVEMENT: Seiko NH35
VIKT: 105 g
FÖRPACKNING/CONDITIONER
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANVÄNDNINGSPÅPEK
LOGISTIK/LAGER
REVIEW/FEEDBACK
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%