Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
19
timmar
54
minuter
12
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate automatisk klocka i 42 mm stål med safirglas, Seiko NH35-verk, 20 ATM vattenlätt, envägs bezel, Tropic FKM gummiband, i låda med originaldokument och tvåårs internationell garanti, Ltd Edition REF.UBBRG42BU.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KROPP: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KROPPHÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
KRONA: skruvad - rostfritt stål 316L
GLAS: safir
BOTTEN: skruvad - rostfritt stål 316L
VATTENTÄTHET: 20 ATM - 200 meter
MEKANISM: Seiko NH35
URFUNKTIONSFEL: matt - romerska siffror med luminecens — lysande visare
SPÄNNE: 18 mm - fiskhake — rostfritt stål 316L
ARMBAND: 20 mm - Tropic-gummi FKM
VIKT: 105 g
SKICK
Nytt oanvänt – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNINGEN
REGEL FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla order skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRBAR FRÄMMOT OCH SÄKER FRÄMST - NATIONELLT OCH EU
Inga extra tullavgifter inom Europeiska unionen
SPÅRBAR FRÄMMOT - UTAN För EU – GLOBALT
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
KROPP: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KROPPHÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
GLAS: safir
MEKANISM: Seiko NH35
VIKT: 105 g
SKICK
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Referensnummer
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%