Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
21
timmar
02
minuter
11
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referens REF.UBORPL42WHBU, herrur i 42 mm rostfritt stål med läderband, japanskt automatiskt urverk, originalbox och dokument samt tvåårig internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell Auktoriserad Återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi presenterar modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timmar - minuter - sekunder – månfas
Kassett: 42x12mm rostfritt stål 316L
Bezel: rostfritt stål 316L
Glasyta: safir
Krونية: rostfritt stål 316L
Baklock: rostfritt stål 316L
Band: äkta läder – (ca 250 mm inklusive boett)
Fäste: rostfritt stål 316L – dragspärr
Vattentäthet: 5ATM - 50 meter
Kön: herr
Vikt: ca 95 g
SÄTTNING
Nya, aldrig använda – två års internationell garanti ingår
INnehåll
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/VARUDEPO
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
Inga extra avgifter inom Europeiska unionen
EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Bezel: rostfritt stål 316L
Glasyta: safir
Krونية: rostfritt stål 316L
Baklock: rostfritt stål 316L
Vattentäthet: 5ATM - 50 meter
Kön: herr
Vikt: ca 95 g
SÄTTNING
INnehåll
INFO
LOGISTIK/VARUDEPO
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Material i klockarmband
Läder
Referensnummer
REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%