Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
13
timmar
44
minuter
44
sekunder
Aktuellt bud
1 annan person har ögonen på detta
IT
IT
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referens REF.UBORPL42GDBK, Limited Edition, 42 mm stålinkapsel med läderband, japanskt automatiskt urverk med månfas, helt ny och oanvänd med originalförpackning, dokument och tvåårig internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timmar - minuter - sekunder – månfas
Kassett: 42x12mm rostfritt stål 316L
Begränsning: rostfritt stål 316L
Glas: safir
Krona: Rostfritt stål 316L
baksida: Rostfritt stål 316L
Band: äkta läder – (ca 250 mm inklusive boett)
Lås: rostfritt stål 316L – deployant
Vattentäthet: 5ATM - 50 meter
Kön: man
Vikt: ca 95 g
BETALNING
Ny – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTА UTILISATION
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
Inga extra avgifter inom Europeiska Unionen
FRAKT TILL ÖVRIGA VÄRLDEN
RECENSIONER/FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
Glas: safir
Krona: Rostfritt stål 316L
baksida: Rostfritt stål 316L
Vattentäthet: 5ATM - 50 meter
Kön: man
Vikt: ca 95 g
BETALNING
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
FRAKT TILL ÖVRIGA VÄRLDEN
RECENSIONER/FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Material i klockarmband
Läder
Referensnummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%