Ublast - Turquoise Stone Dial - UBCEJA40TUR - Män - 2026
dagar
06
timmar
09
minuter
34
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Turquoise Stone Dial klocka, referens UBCEJA40TUR, 40 mm rostfritt stål boxt, automatiskt urverk, ny med originalbox och dokument och internationell tvåårs garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell Auktoriserad Återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST CENTURY Turquoise Stone Dial"
Funktion: timmar – minuter – sekunder – datum
Kasse: 40x11,5 mm rostfritt stål 316L
Bezel: räfflad
Lödeverk: japanskt automatiskt Seiko NH35 – (24 rubiner – 41 timmars gångreserv)
Glas: mineralglas med lupka
Krona: rostfritt stål 316L – skruvad vid kl. 3
Baksida: rostfritt stål 316L – skruvad
Armband: rostfritt stål 316L – jubileé – (ungefär 250 mm inklusive boetten)
Spänne: rostfritt stål 316L – deployant
Vattentäthet: 10ATM – 100 meter
Kön: unisex
Vikt: cirka 140 g
FÖRENINGAR
Ny – aldrig använt – två års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager beläget i ITALIEN
INTERN NATIONELL OCH EUROPA-SKICK
Inga extra avgifter inom Europeiska Unionen
INTERNATIONELLT SKICK UTANFÖR EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Bezel: räfflad
Glas: mineralglas med lupka
Kön: unisex
Vikt: cirka 140 g
FÖRENINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Turquoise Stone Dial
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
UBCEJA40TUR
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%