Ublast - Century - UBCEJA40BU - Män - 2026
dagar
14
timmar
20
minuter
07
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Century UBCEJA40BU herrur i stål 40 mm, japanskt automatiskt NH35‑verk, Jubilee-armband, vattentät till 100 m, med originalbox, dokument och internationell tvåårig garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat märke.
Vi presenterar modellen "UBLAST CENTURY"
Kassett: 316L-stål - mineralglas - japansk automat Seiko NH35 - jubilee-länk
Funktion: timmar - minuter - sekunder – datum
Kassett: 40x11,5 mm – 316L-stål
Urkund: datum vid 3 - appliceradeindex - fluorescerande index och visare
Bezel: 316L-stål - räfflad
Rörelse: japansk automat Seiko NH35
Glas: mineral med förstoringslinse
Krona: 316L-stål – avskruvad vid3 o\` clock
Fonden: 316L-stål – avskruvad
Band: 316L-stål jubilee – cirka 240 mm inklusive boett
Klocklås: 316L-stål - deployant med säkerhetsspänne
Vattentäthet: 10ATM - 100 meter
Kön: herr
Vikt: cirka 140 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Nytt, aldrig använt – inklusive två års internationell garanti
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS – FÖRSTA ANVÄNDNINGEN
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar avgår från vårt lager i ITALIEN
NATIONELL OCH EUROPA-FRACK
Ingen extra tullavgift inom Europeiska unionen
UTANFÖR EUROPA – VÄRLDEN
REVIEW
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
Bezel: 316L-stål - räfflad
Fonden: 316L-stål – avskruvad
Kön: herr
Vikt: cirka 140 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
NATIONELL OCH EUROPA-FRACK
UTANFÖR EUROPA – VÄRLDEN
REVIEW
Modell
Century
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
UBCEJA40BU
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%