Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Heren - 2026
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
|---|---|---|
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction quartz horloge, referentie REF.UBSQMF44BK, Limited Edition, 44 mm roestvrijstalen kast, leren band langer dan 200 mm, nieuw met originele doos, documenten en twee jaar internationale garantie.
Beschrijving van de verkoper
Officiële gemachtigde dealer
UBLAST is een Italiaanse geregistreerde merknaam.
Wij bieden het model "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition aan
FUNCTIES: multifunctioneel
KOFFER: roestvrij staal 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
HOOGTE VAN DE KAST: 9,2 mm
BEZETTING: geborsteld/glanzend roestvrij staal 316L - bevestigd met acht schroeven
AFWERKING: glanzend
KONINGSCHROEF: roestvrij staal 316L - met schroefkraag
GLAS: saffier vlak
FONDELLO: roestvrij staal 316L - gesloten met vier schroeven
WATERDICHT: 5 ATM - 50 meter
BEWEGING: quartz Seiko VH83 - multifunctioneel
SLUITING: 22 mm - roestvrij staal 316L
POLShouder: echt leer made in Italy - met de hand bewerkt
GEWICHT: 92 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – 2 jaar internationale garantie inbegrepen
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE NOTA VOOR EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/magazijn
Alle bestellingen vertrekken vanuit ons magazijn in ITALIË
VERZENDING MET VERZEKERING - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING MET VERZEKERING - BUITEN EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google TranslateOfficiële gemachtigde dealer
FUNCTIES: multifunctioneel
KOFFER: roestvrij staal 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
HOOGTE VAN DE KAST: 9,2 mm
AFWERKING: glanzend
GLAS: saffier vlak
WATERDICHT: 5 ATM - 50 meter