Ublast - Pit Stop - Chronograph - REF.UBPIT43WH - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
12
uren
35
minuten
54
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
Pit Stop - Chronograph, REF.UBPIT43WH - Ltd. Edition, 43 mm stainless steel kast, quartz beweging, voor heren, armband langer dan 200 mm, nieuw met originele doos en documenten, inclusief originele internationale garantie van 2 jaar.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officieel Geautoriseerde Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij presenteren het model "UBLAST – PIT STOP" Limited Edition
FUNCTIES: datum alleen in het Engels - chronograaf - tachometer
KAST: 316L roestvrij staal
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HOOGTE KAST: 13 mm
BEZEL: vast - glanzend - roestvrij staal 316L
AFWERKING: geborsteld
KOLONNEN: roestvrij staal 316L - openschroefbaar
GLAS: plat mineraal
ZONDEK: roestvrij staal 316L - openschroefbaar
WATERDICHTHEID: 10 ATM - 100 meter
BEWEGING: Miyota quartz chronograaf 0S00 - datum alleen in het Engels
SLUITING: 20 mm - deployment - roestvrij staal 316L
POLSRIEM: 22 mm - roestvrij staal 316L
GEWICHT: 166 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – inclusief 2 jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE NOTA VOOR EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen vertrekken uit ons magazijn in ITALIË
VERZENDEN MET VERZEKERING - NATIONAAL EN PALEUWA EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDEN MET VERZEKERING - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
KAST: 316L roestvrij staal
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HOOGTE KAST: 13 mm
AFWERKING: geborsteld
GLAS: plat mineraal
GEWICHT: 166 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Pit Stop - Chronograph
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBPIT43WH - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Quartz
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
43 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%