Ublast - Oracle Bronze Ltd. Edition - REF.UBORA40FLBU - Heren - 2026
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133188 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Oracle Bronze Limited Edition, ref. REF.UBORA40FLBU, een 40 mm bronzen kast automatische Seiko NH35, lederen band langer dan 200 mm, nieuw met doos en documenten, met tweejarige internationale garantie en waterdichtheid tot 300 m.
Beschrijving van de verkoper
Officiële Geautoriseerde Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij presenteren het model “UBLAST - ORACLE BRONZE – Limited Edition“
Functie: uren - minuten – seconden
Behuizing: 40x13,6mm – brons
Dial: met verhoogde indexering - luminescerende wijzers
Wijzerplaat: bronzen bezel met 120 unidirectionele tikken
Beweging: betrouwbare Japanse automatische Seiko NH35 - gangreserve van 41 uur - 24 juwelen
Glas: gebogen saffier
Kroon: brons
Achterdeksel: roestvrij staal 316L
Band: echt leer made in Italy – (circa 250 mm incl. kast)
Sluiting: brons – gesp/vergrendeling
Waterbestendigheid: 30 ATM - 300 meter - 990 ft
Geslacht: man
Gewicht: circa 90 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – inclusief internationale garantie van 2 jaar
INHOUD
INFO
BELANGRIJK OPMERKING EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/WAREHOUSE
Alle bestellingen vertrekken vanaf ons magazijn in ITALIË
NATIONALE EN EUROPESE VERZENDING
Geen extra kosten te betalen binnen de Europese Unie
EXTRA-EU VERZENDING - GLOBE
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google TranslateOfficiële Geautoriseerde Dealer
Behuizing: 40x13,6mm – brons
Glas: gebogen saffier
Kroon: brons