Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
12
uren
06
minuten
10
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition polshorloge, referentie REF.UBBRG42BK, 42 mm roestvrijstalen kast, automatische Seiko NH35 beweging, lange Tropic rubberen band (meer dan 200 mm), nieuw met originele doos, documenten en internationale garantie van 2 jaar, waterdicht tot 200 m.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officiële Geautoriseerde Verkoper
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij bieden het model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
KAST: 316L roestvrij stalen
DIAMETER: Ø 42 mm
KASTDICHTHEID: 12,6 mm
BEZEL: 316L roestvrij staal - 120-klik uni-directioneel - aluminium insert - cijfers met luminova
AFWERKING: gepolijst/sabbed
KRAAG: schroefsluiting - 316L roestvrij staal
VETRO: saffier
DOORDEKSEL: schroefsluiting - 316L roestvrij staal
WATERDICHTHEID: 20 ATM - 200 meter
BEWEGING: Seiko NH35
WACHTKADER: mat - romeins cijfers lichtgevend - luminescente wijzers
SLUITING: 18 mm - gesp - 316L roestvrij staal
RIEM: 20 mm - Tropic in FKM rubber
WEGING: 105 g
TOESTANDEN
Nieuw, nooit gedragen – inclusieve internationale garantie van 2 jaar
INHOUD
INFORMATIE
BELANGRIJKE NOTA VOOR EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen verzenden vanaf ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
KAST: 316L roestvrij stalen
DIAMETER: Ø 42 mm
KASTDICHTHEID: 12,6 mm
AFWERKING: gepolijst/sabbed
VETRO: saffier
BEWEGING: Seiko NH35
WEGING: 105 g
TOESTANDEN
INHOUD
INFORMATIE
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Brigate
Materiaal horlogeband
Rubber
Referentienummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
42 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%