Massimo Vitali - Les plages du var (MINT CONDITION, 604/600) - 2000

14
dagen
18
uren
29
minuten
49
seconden
Startbod
€ 1
Zonder minimumprijs
Sören Schuhmacher
Expert
Geschatte waarde  € 150 - € 200
Geen biedingen uitgebracht

Catawiki Kopersbescherming

Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details

Trustpilot 4.4 | 136487 reviews

Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.

Massimo Vitali, Les plages du var, eerste editie, 2000, Hotel des Arts, Toulon, Franse softcover, 136 pagina's, 168 x 220 mm, fotoboek over kunst en fotografie in zo goed als nieuwe staat.

AI-gegenereerde samenvatting

Beschrijving van de verkoper

Welkom bij de 1e veiling « Masters of French Photobooks » georganiseerd door Anatole Desachy (Frankrijk) en Ecki Heuser (Duitsland) ter gelegenheid van de 57e editie van het fotofestival « Rencontres d’Arles ». Van Man Ray & Brassaï uit de avant-garde-periode tot Lucien Clergue & Antoine D’Agata, die allebei verbonden zijn met deze fantastische stad, geniet van onze indrukwekkende selectie fotoboeken, inclusief deluxe-uitgaven, gesigneerde exemplaren en associatiekopieën van grote fotografen!

SCARCE OPPORTUNITY to purchase this VERY BEAUTIFULLY MADE PHOTOBOOK
by famous Italian photographer Massimo Vitali - in BRANDNEW CONDITION.

ZEER SCARCE KANS om dit ZEER MOOI GEMAAKTE FOTOBOEK aan te schaffen door de beroemde Italiaanse fotograaf Massimo Vitali - in NIEUWSTAAT.

Great typography, layout and material (different colors, different papers).

Prachtige typografie, opmaak en materiaal (verschillende kleuren, verschillende papiersoorten).

ONE OF THE BEST Massimo Vitali publications, mentioned here:
Martin Parr, The photobook vol 2, page 28

ÉÉN VAN DE BESTE Massimo Vitali-publicaties, hier genoemd:
Martin Parr, The photobook vol 2, pagina 28

SCARCE AND STRONGLY LIMITED to 600 copies only; here number 604.

SCARSE EN ZEER BEPERKT tot slechts 600 exemplaren; hier nummer 604.

New, mint, unread - COLLECTOR'S COPY.

Nieuw, ongebruikt, ongeopend - VERZAMELAARSEXEMPLAAR.

This is a lot by 5Uhr30.com (Ecki Heuser, Cologne, Germany).

Dit is een lot van 5Uhr30.com (Ecki Heuser, Keulen, Duitsland).

5Uhr30.com guarantees detailed and accurate descriptions, 100% protection,
100% insurance and combined shipping worldwide.

5Uhr30.com garandeert gedetailleerde en nauwkeurige beschrijvingen, 100% bescherming,
100% verzekering en gecombineerde verzending wereldwijd.

Hotel des Arts, Toulon, 2000. First edition, first printing.

Hotel des Arts, Toulon, 2000. Eerste editie, eerste druk.

Paperback. 168 x 220 mm. 136 pages. 64 colour photographs and 2 colour illustrations. Photos: Massimo Vitali. Design by Jean-Marc Ballée. Text by Sophie Biass-Fabiani. Text in French.

Paperback. 168 x 220 mm. 136 pagina's. 64 kleurenfoto's en 2 kleurillustraties. Foto's: Massimo Vitali. Vormgeving door Jean-Marc Ballée. Tekst door Sophie Biass-Fabiani. Tekst in het Frans.

Fantastic, strongly limited, very sought-after Italian photobook - in perfect condition.

Fantastisch, sterk gelimiteerd, zeer gewild Italiaans fotoboek - in perfecte staat.

'Massimo Vitali, born 1944, is an Italian photographer based in Lucca.
Vitali was born in Como, Italy. He studied photography at the London College of Printing. He initially worked as a photojournalist for the Report Agency in the 1970s, and later as a movie camera operator.
In 1995 he took on fine art photography, often standing on a podium four or five meters high, and using large-format film cameras to capture high-resolution details over a broad expanse in locations such as beaches, clubs and public spaces.
His work has been shown in the Centro de Arte Reina Sofia in Madrid, the Guggenheim Museum in New York City, the Museum of Contemporary Art in Denver, the Fond National Art Contemporaine in Paris, the Centre Pompidou in Paris, the Musée National d'Art Moderne in Paris, the Fondation Cartier in Paris and the Museo Luigi Pecci in Prato.'
(Wikipedia)

"Massimo Vitali, born 1944, is een Italiaanse fotograaf uit Lucca."
"Vitali werd geboren in Como, Italië. Hij studeerde fotografie aan de London College of Printing. In de jaren zeventig werkte hij aanvankelijk als fotojournalist voor het Report Agency, en later als cameraproducent bij films."
"In 1995 wendde hij zich tot kunstfotografie, vaak staand op een podium van vier tot vijf meter hoog, en gebruikmakend van grote-formaat cameras om details met hoge resolutie vast te leggen over een breed gebied op locaties zoals stranden, clubs en openbare ruimtes."
"Zijn werk is getoond in het Centro de Arte Reina Sofía in Madrid, het Guggenheim Museum in New York, het Museum of Contemporary Art in Denver, de Fondation Nationale d'Art Contemporaine in Parijs, het Centre Pompidou in Parijs, het Musée National d'Art Moderne in Parijs, de Fondation Cartier in Parijs en het Museo Luigi Pecci in Prato."
(Wikipedia)

De verkoper stelt zich voor

welkom om 17.30 uur. 5Uhr30 is gevestigd in Ehrenfeld, de meest trendy buurt van Keulen - met een winkel en een showroom voor fotografie. 5H30 biedt zeer zeldzame, zeer mooie, zeer bijzondere fotoboeken - uitverkocht, modern-antiquair en antiquair. we bieden ook foto-uitnodigingskaarten, film- en fotoposters, fotocatalogi en originele fotoafdrukken aan. 5Uhr30 is gespecialiseerd in Duitse fotopublicaties, maar heeft ook een spannend assortiment fotoboeken uit heel Europa, Japan, Noord- en Zuid-Amerika. reisbrochures, kinderboeken, bedrijfsbrochures...alles wat met fotografie in engere of ruimere zin te maken heeft, inspireert ons. bezoek ons alsjeblieft als je in keulen of de omgeving bent. Je zal er geen spijt van krijgen! :) 05:30 probeert altijd de beste conditie te bieden. 5h30 wordt wereldwijd verzonden, snel en veilig - met 100% bescherming, met volledige verzekering en met trackingnummer. neem gerust contact met ons op via e-mail, als u vragen heeft of als u op zoek bent naar iets speciaals, want slechts een deel van ons aanbod staat online. Bedankt voor uw interesse. ecki heuser en team
Vertaald door Google Translate

Welkom bij de 1e veiling « Masters of French Photobooks » georganiseerd door Anatole Desachy (Frankrijk) en Ecki Heuser (Duitsland) ter gelegenheid van de 57e editie van het fotofestival « Rencontres d’Arles ». Van Man Ray & Brassaï uit de avant-garde-periode tot Lucien Clergue & Antoine D’Agata, die allebei verbonden zijn met deze fantastische stad, geniet van onze indrukwekkende selectie fotoboeken, inclusief deluxe-uitgaven, gesigneerde exemplaren en associatiekopieën van grote fotografen!

SCARCE OPPORTUNITY to purchase this VERY BEAUTIFULLY MADE PHOTOBOOK
by famous Italian photographer Massimo Vitali - in BRANDNEW CONDITION.

ZEER SCARCE KANS om dit ZEER MOOI GEMAAKTE FOTOBOEK aan te schaffen door de beroemde Italiaanse fotograaf Massimo Vitali - in NIEUWSTAAT.

Great typography, layout and material (different colors, different papers).

Prachtige typografie, opmaak en materiaal (verschillende kleuren, verschillende papiersoorten).

ONE OF THE BEST Massimo Vitali publications, mentioned here:
Martin Parr, The photobook vol 2, page 28

ÉÉN VAN DE BESTE Massimo Vitali-publicaties, hier genoemd:
Martin Parr, The photobook vol 2, pagina 28

SCARCE AND STRONGLY LIMITED to 600 copies only; here number 604.

SCARSE EN ZEER BEPERKT tot slechts 600 exemplaren; hier nummer 604.

New, mint, unread - COLLECTOR'S COPY.

Nieuw, ongebruikt, ongeopend - VERZAMELAARSEXEMPLAAR.

This is a lot by 5Uhr30.com (Ecki Heuser, Cologne, Germany).

Dit is een lot van 5Uhr30.com (Ecki Heuser, Keulen, Duitsland).

5Uhr30.com guarantees detailed and accurate descriptions, 100% protection,
100% insurance and combined shipping worldwide.

5Uhr30.com garandeert gedetailleerde en nauwkeurige beschrijvingen, 100% bescherming,
100% verzekering en gecombineerde verzending wereldwijd.

Hotel des Arts, Toulon, 2000. First edition, first printing.

Hotel des Arts, Toulon, 2000. Eerste editie, eerste druk.

Paperback. 168 x 220 mm. 136 pages. 64 colour photographs and 2 colour illustrations. Photos: Massimo Vitali. Design by Jean-Marc Ballée. Text by Sophie Biass-Fabiani. Text in French.

Paperback. 168 x 220 mm. 136 pagina's. 64 kleurenfoto's en 2 kleurillustraties. Foto's: Massimo Vitali. Vormgeving door Jean-Marc Ballée. Tekst door Sophie Biass-Fabiani. Tekst in het Frans.

Fantastic, strongly limited, very sought-after Italian photobook - in perfect condition.

Fantastisch, sterk gelimiteerd, zeer gewild Italiaans fotoboek - in perfecte staat.

'Massimo Vitali, born 1944, is an Italian photographer based in Lucca.
Vitali was born in Como, Italy. He studied photography at the London College of Printing. He initially worked as a photojournalist for the Report Agency in the 1970s, and later as a movie camera operator.
In 1995 he took on fine art photography, often standing on a podium four or five meters high, and using large-format film cameras to capture high-resolution details over a broad expanse in locations such as beaches, clubs and public spaces.
His work has been shown in the Centro de Arte Reina Sofia in Madrid, the Guggenheim Museum in New York City, the Museum of Contemporary Art in Denver, the Fond National Art Contemporaine in Paris, the Centre Pompidou in Paris, the Musée National d'Art Moderne in Paris, the Fondation Cartier in Paris and the Museo Luigi Pecci in Prato.'
(Wikipedia)

"Massimo Vitali, born 1944, is een Italiaanse fotograaf uit Lucca."
"Vitali werd geboren in Como, Italië. Hij studeerde fotografie aan de London College of Printing. In de jaren zeventig werkte hij aanvankelijk als fotojournalist voor het Report Agency, en later als cameraproducent bij films."
"In 1995 wendde hij zich tot kunstfotografie, vaak staand op een podium van vier tot vijf meter hoog, en gebruikmakend van grote-formaat cameras om details met hoge resolutie vast te leggen over een breed gebied op locaties zoals stranden, clubs en openbare ruimtes."
"Zijn werk is getoond in het Centro de Arte Reina Sofía in Madrid, het Guggenheim Museum in New York, het Museum of Contemporary Art in Denver, de Fondation Nationale d'Art Contemporaine in Parijs, het Centre Pompidou in Parijs, het Musée National d'Art Moderne in Parijs, de Fondation Cartier in Parijs en het Museo Luigi Pecci in Prato."
(Wikipedia)

De verkoper stelt zich voor

welkom om 17.30 uur. 5Uhr30 is gevestigd in Ehrenfeld, de meest trendy buurt van Keulen - met een winkel en een showroom voor fotografie. 5H30 biedt zeer zeldzame, zeer mooie, zeer bijzondere fotoboeken - uitverkocht, modern-antiquair en antiquair. we bieden ook foto-uitnodigingskaarten, film- en fotoposters, fotocatalogi en originele fotoafdrukken aan. 5Uhr30 is gespecialiseerd in Duitse fotopublicaties, maar heeft ook een spannend assortiment fotoboeken uit heel Europa, Japan, Noord- en Zuid-Amerika. reisbrochures, kinderboeken, bedrijfsbrochures...alles wat met fotografie in engere of ruimere zin te maken heeft, inspireert ons. bezoek ons alsjeblieft als je in keulen of de omgeving bent. Je zal er geen spijt van krijgen! :) 05:30 probeert altijd de beste conditie te bieden. 5h30 wordt wereldwijd verzonden, snel en veilig - met 100% bescherming, met volledige verzekering en met trackingnummer. neem gerust contact met ons op via e-mail, als u vragen heeft of als u op zoek bent naar iets speciaals, want slechts een deel van ons aanbod staat online. Bedankt voor uw interesse. ecki heuser en team
Vertaald door Google Translate

Details

Aantal boeken
1
Onderwerp
Fotografie, Kunst
Boektitel
Les plages du var (MINT CONDITION, 604/600)
Auteur/ Illustrator
Massimo Vitali
Staat
Zo goed als nieuw
Publicatiejaar oudste item
2000
Hoogte
220 mm
Editie
Eerste druk
Breedte
168 mm
Taal
Frans
Oorspronkelijke taal
Ja
Uitgever
Hotel des Arts, Toulon
Band
Zachte kaft
Aantal pagina‘s.
136
Verkocht door
DuitslandGeverifieerd
10848
Objecten verkocht
99,66%
protop

Rechtliche Informationen des Verkäufers

Unternehmen:
5Uhr30.com
Repräsentant:
Ecki Heuser
Adresse:
5Uhr30.com
Thebäerstr. 34
50823 Köln
GERMANY
Telefonnummer:
+491728184000
Email:
photobooks@5Uhr30.com
USt-IdNr.:
DE154811593

AGB

AGB des Verkäufers. Mit einem Gebot auf dieses Los akzeptieren Sie ebenfalls die AGB des Verkäufers.

Widerrufsbelehrung

  • Frist: 14 Tage sowie gemäß den hier angegebenen Bedingungen
  • Rücksendkosten: Käufer trägt die unmittelbaren Kosten der Rücksendung der Ware
  • Vollständige Widerrufsbelehrung

Vergelijkbare objecten

Voor jou in

Kunst- en fotografieboeken