Bryan Adams - Ultimate 2LP + Backstage Passes - LP albums (meerdere items) - 2012

06
dagen
07
uren
32
minuten
39
seconden
Huidig bod
€ 3
Zonder minimumprijs
NL
€ 3

Catawiki Kopersbescherming

Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details

Trustpilot 4.4 | 139572 reviews

Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.

Bryan Adams – Ultimate 2LP + Backstage Passes, 13 stuks, Polydor, Rock, oudste releasedatum 2012, media en hoes Mint & Sealed.

AI-gegenereerde samenvatting

Beschrijving van de verkoper

Een fantastisch album van Bryan Adams, verzegeld en in nieuwstaat.

Er is ook een erg leuke bonus voor de winnaar.....

11x ongebruikte stick on backstagepassen van diverse wereldtours
1x gelamineerde backstagepas
Alle passen zijn originele Bryan Adams-touritems.


1. Bryan Adams – Ultimate
Label: Polydor – 00602557944242, Universal Music On Demand – 00602557944242
Format: 2 x Vinyl, LP, Compilation, 180g, Gatefold
Country: Worldwide
Released: Nov 24, 2017

A1 Bryan Adams– Go Down Rockin'
Written-By – Adams*, Vallance*2:58
A2 Bryan Adams– Can't Stop This Thing We Started
Written-By – Adams*, Lange*3:16
A3 Bryan Adams– Run To You
Written-By – Adams*, Vallance*3:53
A4 Bryan Adams– Ultimate Love
Written-By – Adams*, Vallance*3:30
A5 Bryan Adams– Heaven
Written-By – Adams*, Vallance*4:04
A6 Bryan Adams With Tina Turner– It's Only Love
Written-By – Adams*, Vallance*3:15
B1 Bryan Adams– Here I Am
Written-By – Adams*, Peters*, Zimmer*3:31
B2 Bryan Adams With Melanie C– When You're Gone
Written-By – Adams*, Kennedy*3:25
B3 Bryan Adams– Cloud Number Nine
Written-By – Adams*, Peters*, Martin*4:10
B4 Bryan Adams– (Everything I Do) I Do It For You
Written-By – Adams*, Kamen*, Lange*4:06
B5 Bryan Adams– You Belong To Me
Written-By – Adams*, Vallance*2:30
C1 Bryan Adams– Summer Of '69
Written-By – Adams*, Vallance*3:36
C2 Bryan Adams– Have You Ever Really Loved A Woman?
Written-By – Adams*, Kamen*, Lange*4:52
C3 Bryan Adams– Somebody
Written-By – Adams*, Vallance*4:42
C4 Bryan Adams– Please Forgive Me
Written-By – Adams*, Lange*4:29
C5 Bryan Adams– Cuts Like A Knife
Written-By – Adams*, Vallance*4:08
D1 Bryan Adams– The Only Thing That Looks Good On Me Is You
Written-By – Adams*, Lange*3:30
D2 Bryan Adams With Rod Stewart & Sting– All For Love
Written-By – Adams*, Kamen*, Lange*4:43
D3 Bryan Adams– Back To You (MTV Unplugged)
Written-By – Adams*, Kennedy*4:41
D4 Bryan Adams– Please Stay
Written-By – Adams*, Vallance*2:34
D5 Bryan Adams– 18 Til I Die
Written-By – Adams*, Lange*3:29


items will be shipped by registrated mail.

De verkoper stelt zich voor

ON HOLIDAY RIGHT NOW! WILL SHIP THE ITEMS WHEN YOU RETURN. I do combine winning lots to one shipment. I will refund any too much paid postage costs after your payment to Catawiki. Final weight of your parcel will be done and calculated, you will be contacted by Catawiki mail, Posters and litho's mostly can not be combined with other items. Refund is done by bankaccount or Paypal.

Een fantastisch album van Bryan Adams, verzegeld en in nieuwstaat.

Er is ook een erg leuke bonus voor de winnaar.....

11x ongebruikte stick on backstagepassen van diverse wereldtours
1x gelamineerde backstagepas
Alle passen zijn originele Bryan Adams-touritems.


1. Bryan Adams – Ultimate
Label: Polydor – 00602557944242, Universal Music On Demand – 00602557944242
Format: 2 x Vinyl, LP, Compilation, 180g, Gatefold
Country: Worldwide
Released: Nov 24, 2017

A1 Bryan Adams– Go Down Rockin'
Written-By – Adams*, Vallance*2:58
A2 Bryan Adams– Can't Stop This Thing We Started
Written-By – Adams*, Lange*3:16
A3 Bryan Adams– Run To You
Written-By – Adams*, Vallance*3:53
A4 Bryan Adams– Ultimate Love
Written-By – Adams*, Vallance*3:30
A5 Bryan Adams– Heaven
Written-By – Adams*, Vallance*4:04
A6 Bryan Adams With Tina Turner– It's Only Love
Written-By – Adams*, Vallance*3:15
B1 Bryan Adams– Here I Am
Written-By – Adams*, Peters*, Zimmer*3:31
B2 Bryan Adams With Melanie C– When You're Gone
Written-By – Adams*, Kennedy*3:25
B3 Bryan Adams– Cloud Number Nine
Written-By – Adams*, Peters*, Martin*4:10
B4 Bryan Adams– (Everything I Do) I Do It For You
Written-By – Adams*, Kamen*, Lange*4:06
B5 Bryan Adams– You Belong To Me
Written-By – Adams*, Vallance*2:30
C1 Bryan Adams– Summer Of '69
Written-By – Adams*, Vallance*3:36
C2 Bryan Adams– Have You Ever Really Loved A Woman?
Written-By – Adams*, Kamen*, Lange*4:52
C3 Bryan Adams– Somebody
Written-By – Adams*, Vallance*4:42
C4 Bryan Adams– Please Forgive Me
Written-By – Adams*, Lange*4:29
C5 Bryan Adams– Cuts Like A Knife
Written-By – Adams*, Vallance*4:08
D1 Bryan Adams– The Only Thing That Looks Good On Me Is You
Written-By – Adams*, Lange*3:30
D2 Bryan Adams With Rod Stewart & Sting– All For Love
Written-By – Adams*, Kamen*, Lange*4:43
D3 Bryan Adams– Back To You (MTV Unplugged)
Written-By – Adams*, Kennedy*4:41
D4 Bryan Adams– Please Stay
Written-By – Adams*, Vallance*2:34
D5 Bryan Adams– 18 Til I Die
Written-By – Adams*, Lange*3:29


items will be shipped by registrated mail.

De verkoper stelt zich voor

ON HOLIDAY RIGHT NOW! WILL SHIP THE ITEMS WHEN YOU RETURN. I do combine winning lots to one shipment. I will refund any too much paid postage costs after your payment to Catawiki. Final weight of your parcel will be done and calculated, you will be contacted by Catawiki mail, Posters and litho's mostly can not be combined with other items. Refund is done by bankaccount or Paypal.

Details

Meerdere titels
Nee
Era
Na 2000
Meer dan 3 artiesten/bands
Nee
Artiest/band (max 3)
Bryan Adams
Record titel
Ultimate 2LP + Backstage Passes
Aantal artikelen
13
Jaar van uitgave (oudste)
2012
Staat doosje/hoes
Mint & Verzegeld (M & S)
Staat medium
Mint & Verzegeld (M & S)
Genre
Rock
Platenlabel
Polydor
Verkocht door
NederlandGeverifieerd
10024
Objecten verkocht
100%
protop

Vergelijkbare objecten

Voor jou in

Vinylplaten