Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
12
uren
11
minuten
42
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133188 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition automatische herenhorloge, 40 mm behuizing van roestvrij staal met zwarte IP-afwerking, NH35 beweging, lange stalen band (>200 mm), 25 ATM waterbestendig, inclusief originele doos en documenten met twee jaar internationale garantie; nieuw en nooit gedragen.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij bieden het model "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition aan
Hoorlogkasteel: roestvrij staal – vlak mineraalglas – automatische NH35 - roestvrijstalen band
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
KASTEEL: zwart IP roestvrij staal
BEZEL: unidirectionele draaibeweging 120 ticks - matte aluminium insert
DIAAMTER: Ø 40 mm
HOOGTE KASTE: 12 mm
AFWERKING: geborsteld - glanzend
KROON: met schroef geborgd - zwart IP roestvrij staal
GLAS: vlak mineraal
VOETRAK: met schroef geborgd - roestvrij staal
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
BEWEGING: automatische Seiko NH35
SLUITING: 18 mm - duiksluiting - zwart IP roestvrij staal
POLSRIEM: 20 mm - zwart IP roestvrij staal - geborsteld/glanzend
WEEGAL: 137 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – inclusief 2 jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJK OPMERKING EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen worden verzonden vanaf ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra belasting te betalen binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - BUITEN EUROPA - WERELD
Feedback
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
DIAAMTER: Ø 40 mm
HOOGTE KASTE: 12 mm
GLAS: vlak mineraal
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
WEEGAL: 137 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Feedback
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Aquatic
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%