Denon - AVR-X2000 - Integrated Network Solid state meerkanaals receiver
dagen
07
uren
17
minuten
46
seconden
Huidig bod
Minimumprijs niet bereikt
Matthew McIvor
Expert
1 andere persoon heeft interesse in dit object
RO
RO
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Hierbij aangeboden, een goed werkende Denon AVR-X2000 echt een top versterker in zijn klasse.
Zonder afstandsbediening.
SPECS:
Tuning range: FM, MW
Power output: 95 watts per channel into 8Ω (stereo)
Surround output: 95W (front), 95W (center), 95W (rear)
Frequency response: 10Hz to 100kHz
Total harmonic distortion: 0.08%
Input sensitivity: 200mV (line)
Signal to noise ratio: 100dB (line)
Digital inputs: coaxial, optical, USB, LAN
Video Connections: HDMI, component, composite
Dimensions: 434 x 167 x 330mm
Weight: 9.5kg
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Zonder afstandsbediening.
SPECS:
Tuning range: FM, MW
Dimensions: 434 x 167 x 330mm
Weight: 9.5kg
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Era
Na 2000
Merk
Denon
Model
AVR-X2000 - Integrated Network
Meerdere modellen
Nee
Fysieke staat
Goed
Aantal artikelen
1
Bevat
Geen extra‘s
Gewicht
8 kg
Functionele staat
Getest en werkend / functioneel
Verkocht door
NederlandGeverifieerd
18944
Objecten verkocht
98,79%