Nog niet geregistreerd?
Door gratis een Catawiki-account aan te maken, kun je bieden op onze 65.000 bijzondere objecten die iedere week geveild worden.
ofInloggen
Verkocht
Atlantic - Worldmaster Special - Heren - 1970-1979
Eindbod
€ 180
38 weken geleden

Atlantic - Worldmaster Special - Heren - 1970-1979

Witam serdecznie na jednej z moich aukcji. Do zaoferowania mam tym razem kolekcjonerski mechaniczny model zegarka Atlantic, linia: Worldmaster, z lat 70-tych, w stalowej kopercie z systemem Incabloc i Antimagnetic. Zegarek zachowany w pięknym, oryginalnym stanie nigdy nie poddawany renowacji. W prezentowanym zegarku zastosowano bardzo dobry mechanizm ETA o oznaczeniu 1113. Mechanizm wykonany ze stopu w kolorze złotym. Mechanizm zegarka regulowany w dwóch położeniach, łożyskowany na 21 kamieniach. Tarcza zegarka w kolorze perłowym, zachowana w pięknym stanie. Na tarczy aplikowane cyfry arabskie oraz indeksy godzinowe w kolorze złotym. Na tarczy w górnej części logo i nazwa marki oraz poniżej nazwa modelu i linii (aplikowany napis Atlantic oraz stylizowany na ręczne pismo napisy Worldmaster oraz poniżej nazwa linii SPECIAL). W dolnej części tarczy namalowane napisy WATERPROOF, INCABLOC, ANTIMAGNETIC. Oryginalne wskazówki w kolorze złotym z jasnym wypełnieniem. Wskazówka sekundnika z czerwonym grotem. Szkiełko w bardzo dobrym stanie. Koronka wymieniona lekko wytarta, wygodna i precyzyjna. Koperta zegarka oryginalna, chromowana, zachowana w dobrym stanie z niewielkimi przetarciami chromu na krawędziach. Dekiel zegarka stalowy, zakręcany, w oryginalnym stanie, charakterystyczny dla modeli z tego okresu. Opisy na deklu umieszczono na jego obwodzie. Dekiel w bardzo dobrym stanie. Ruch zegarka dobry, zegarek w pozycji leżącej zachowuje dokładny czas około -15 sekund na dobę. Nie testowano dokładności w trakcie noszenia na ręce, w wyniku ruchu ręki i ciepła ciała może być różna, niż podana powyżej. Zegarek reprezentuje dużą linię charakterystyczną dla zegarków z lat 70-tych. Średnica zegarka 37 mm bez koronki. Wysokość wraz z uchwytami 45,5 mm. Grubość zegarka to 10 mm. W komplecie czarny pasek z lat 70-tych wykonany z naturalnej skóry, prawdopodobnie nie był noszony. Pasek o szerokości 18 mm. Dodatkowo zegarek zostanie wysłany w pudełku. Zegarek zostanie wysłany ubezpieczoną przesyłką w funkcją śledzenia. W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień proszę dokładnie obejrzeć zdjęcia, stanowią one integralną część oferty i dokładnie przedstawiają stan sprzedawanego zegarka. Serdecznie gratuluję zwycięzcy licytacji.
Verkocht
Atlantic - Worldmaster Special - Heren - 1970-1979

Atlantic - Worldmaster Special - Heren - 1970-1979

Witam serdecznie na jednej z moich aukcji.

Do zaoferowania mam tym razem kolekcjonerski mechaniczny model zegarka Atlantic, linia: Worldmaster, z lat 70-tych, w stalowej kopercie z systemem Incabloc i Antimagnetic. Zegarek zachowany w pięknym, oryginalnym stanie nigdy nie poddawany renowacji.

W prezentowanym zegarku zastosowano bardzo dobry mechanizm ETA o oznaczeniu 1113. Mechanizm wykonany ze stopu w kolorze złotym. Mechanizm zegarka regulowany w dwóch położeniach, łożyskowany na 21 kamieniach.

Tarcza zegarka w kolorze perłowym, zachowana w pięknym stanie. Na tarczy aplikowane cyfry arabskie oraz indeksy godzinowe w kolorze złotym. Na tarczy w górnej części logo i nazwa marki oraz poniżej nazwa modelu i linii (aplikowany napis Atlantic oraz stylizowany na ręczne pismo napisy Worldmaster oraz poniżej nazwa linii SPECIAL). W dolnej części tarczy namalowane napisy WATERPROOF, INCABLOC, ANTIMAGNETIC.

Oryginalne wskazówki w kolorze złotym z jasnym wypełnieniem. Wskazówka sekundnika z czerwonym grotem.

Szkiełko w bardzo dobrym stanie.

Koronka wymieniona lekko wytarta, wygodna i precyzyjna.

Koperta zegarka oryginalna, chromowana, zachowana w dobrym stanie z niewielkimi przetarciami chromu na krawędziach.

Dekiel zegarka stalowy, zakręcany, w oryginalnym stanie, charakterystyczny dla modeli z tego okresu. Opisy na deklu umieszczono na jego obwodzie. Dekiel w bardzo dobrym stanie.

Ruch zegarka dobry, zegarek w pozycji leżącej zachowuje dokładny czas około -15 sekund na dobę. Nie testowano dokładności w trakcie noszenia na ręce, w wyniku ruchu ręki i ciepła ciała może być różna, niż podana powyżej.

Zegarek reprezentuje dużą linię charakterystyczną dla zegarków z lat 70-tych.
Średnica zegarka 37 mm bez koronki.
Wysokość wraz z uchwytami 45,5 mm.
Grubość zegarka to 10 mm.

W komplecie czarny pasek z lat 70-tych wykonany z naturalnej skóry, prawdopodobnie nie był noszony. Pasek o szerokości 18 mm. Dodatkowo zegarek zostanie wysłany w pudełku.

Zegarek zostanie wysłany ubezpieczoną przesyłką w funkcją śledzenia.

W celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień proszę dokładnie obejrzeć zdjęcia, stanowią one integralną część oferty i dokładnie przedstawiają stan sprzedawanego zegarka.

Serdecznie gratuluję zwycięzcy licytacji.

Stel een zoekopdracht in
Stel een zoekopdracht in om een melding te ontvangen wanneer er nieuwe resultaten zijn.

Dit object was te vinden in

Zo koop je op Catawiki

Meer informatie over onze Kopersbescherming

   1. Ontdek iets bijzonders

   Verken duizenden bijzondere objecten die door experts zijn geselecteerd. Bekijk de foto's, de details en de geschatte waarde van elk bijzonder object. 

   2. Plaats het hoogste bod

   Vind iets waar je van houdt en plaats het hoogste bod. Je kunt de veiling volgen tot het einde of je kunt ons systeem voor je laten bieden. Het enige dat je hoeft te doen, is het maximale bedrag instellen dat je wilt betalen. 

   3. Veilig betalen

   Betaal voor je bijzondere object en we houden de betaling veilig totdat je nieuwe aanwinst veilig is bezorgd. We gebruiken een vertrouwd betalingssysteem om alle transacties af te handelen. 

Wil je iets vergelijkbaars verkopen?

Of je nu nieuw bent met online veilingen of professioneel verkoopt, wij kunnen je helpen meer te verdienen met je bijzondere objecten.

Verkoop je object