Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition - Heren - 2026
dagen
18
uren
29
minuten
19
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index, Limited Edition, REF.UBQDRIND40BU, een automatische NH36-waterschijf horloge in een 40 mm roestvrijstalen kast met saffierglas, luminiserende toepasbare indexen en een 20 mm roestvrijstalen armband, geleverd met originele doos en documentatie en twee jaar internationale garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij bieden het model "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition aan
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum - Italiaans/Engels
KAST: roestvrij staal 316L
RING: roestvrij staal 316L - bevestigd met 8 schroeven
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 11 mm
AFWERKING: gesatineerd - gepolijst
KROON: schroeven vastgezet - roestvrij staal 316L
GLAS: saffier vlak
ONTWIKKELING: schroef-klem - roestvrij staal 316L
WATERDICHTE: 10 ATM - 100 meter
BEWEGING: automatische Seiko NH36
KLAREN: mat met guilloché - applicatieve, lichte markeringen - luminescerende wijzers
SLUITING: 18 mm degelijke sluiting - roestvrij staal 316L
LEER- OF METALENRIEM: 20 mm roestvrij staal 316L
WEGINGSWAARDE: 163 g
CONDIZIONI
Nieuw, nooit gedragen – inbegrepen 2 jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE OPMERKING EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen worden verzonden vanuit ons magazijn in ITALIË
VERZENDING MET VERZEKERING - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten te betalen binnen de Europese Unie
VERZENDING MET VERZEKERING - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
KAST: roestvrij staal 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 11 mm
GLAS: saffier vlak
WEGINGSWAARDE: 163 g
CONDIZIONI
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%