Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
15
uren
06
minuten
01
seconde
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referentie REF.UBBRG42BZBK, een 42 mm horloge van roestvrij staal met automatische Seiko NH35-beweging, lange rubber Tropic-band, waterdicht tot 200 meter, nieuw met originele doos, papieren en twee jaar internationale garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officiële geautoriseerde dealer
UBLAST è un marchio italiano registrato.
Proponiamo il modello " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
FUNZIONI: ore - minuti - secondi - datario
CASSA: acciaio inossidabile 316L - trattamento IP bronzo
DIAMETRO: Ø 42 mm
ALTEZZA CASSA: 12,6 mm
FINITURA: sabbiato
CORONA: serrata a vite - acciaio inossidabile 316L - trattamento IP bronzo
VETRO: zaffiro
FONDELLO: serrato a vite - acciaio inossidabile 316L
RESISTENTE ALL'ACQUA: 20 ATM - 200 metri
MOVIMENTO: seiko NH35
QUADRANTE: opaco - numeri romani luminosi - lancette luminose
CHIUSURA: 18 mm - ardiglione - acciaio inossidabile 316L - trattamento IP bronzo
CINTURINO: 20 mm - tropic in gomma FKM
PESO: 105gr
CONDIZIONI
Nuovo mai indossato – 2 anni di garanzia internazionale inclusa
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
REGOLA PER TUTTI GLI OROLOGI CON DATARIO
LOGISTICA/MAGAZZINO
Tutti gli ordini spediti partono dal nostro magazzino situato in ITALIA
SPEDIZIONE ASSICURATA - NAZIONALE ED EUROPA
Nessuna tassa aggiuntiva da pagare all'interno dell'Unione Europea
SPEDIZIONE ASSICURATA - EXTRA EUROPA - MONDO
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
DIAMETRO: Ø 42 mm
ALTEZZA CASSA: 12,6 mm
FINITURA: sabbiato
VETRO: zaffiro
MOVIMENTO: seiko NH35
PESO: 105gr
CONDIZIONI
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
LOGISTICA/MAGAZZINO
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Brigate
Materiaal horlogeband
Rubber
Referentienummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
42 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%