Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
17
uren
03
minuten
38
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition met automatische NH35 beweging, 40 mm roestvrijstalen kast, staalband, 25 ATM waterdichtheid, nieuw met originele doos, documentatie en internationale 2-jarige garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officiële Geautoriseerde Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij presenteren het model "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Chassis roestvrij staal - vlak mineraalglas – automatische NH35 - roestvrijstalen band
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
KOESTER: Chassis roestvrij staal
RONDE SCHOLTE: unidirectionele draaibare ring 120 tikken - matte aluminium inset
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE VAN HET CHASSIS: 12 mm
AFWERKING: geborsteld - glanzend
KROON: schroefvast - roestvrij staal
GLAS: vlak mineraalglas
KELDING: schroefvast - roestvrij staal
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
MOVEMENT: automatische Seiko NH35
SLOT: 18 mm - deployant - roestvrij staal
POLS: 20 mm - roestvrij staal - geborsteld/glanzend
GEWICHT: 137 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – inclusief 2 jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE OPMERKING BIJ EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/OPSLAG
Alle bestellingen verzenden vanuit ons magazijn in ITALIË
VERZENDING GEGARANDEERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING GEGARANDEERD - EXTERRE EUROPA - WERELDIN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE VAN HET CHASSIS: 12 mm
GLAS: vlak mineraalglas
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
GEWICHT: 137 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/OPSLAG
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Aquatic
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%