Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
20
uren
37
minuten
31
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
Aquatic Limited Edition herenhorloge met een 40 mm roestvrijstalen kast, automatische NH35-movement, stalen band, nieuw ongebruikt, met originele doos, documenten en 2 jaar internationale garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST è un marchio italiano registrato.
Proponiamo il modello " UBLAST - AQUATIC " - Limited Edition
FUNZIONI: ore - minuti - secondi - datario
CASSA: acciaio inossidabile
GHIERA: girevole unidirezionale 120 scatti - inserto in alluminio opaco
DIAMETRO: Ø 40 mm
ALTEZZA CASSA: 12 mm
FINITURA: spazzolata - lucida
CORONA: serrata a vite - acciaio inossidabile
VETRO: minerale piatto
FONDELLO: serrato a vite - acciaio inossidabile
RESISTENTE ALL'ACQUA: 25 ATM - 250 metri
MOVIMENTO: automatico seiko NH35
QUADRANTE: opaco con indici lucidi applicati luminosi - lancette lucide con inserti luminosi
CHIUSURA: 18 mm - deployante - acciaio inossidabile
CINTURINO: 20 mm - acciaio inox-nosolato - spazzolato/lucido
PESO: 137 gr
CONDIZIONI
Nuovo mai indossato – 2 anni di garanzia internazionale inclusa
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
REGOLA PER TUTTI GLI OROLOGI CON DATARIO
LOGISTICA/MAGAZZINO
Tutti gli ordini spediti partono dal nostro magazzino situato in ITALIA
SPEDIZIONE ASSICURATA - NAZIONALE ED EUROPA
Nessuna tassa aggiuntiva da pagare all'interno dell'Unione Europea
SPEDIZIONE ASSICURATA - EXTRA EUROPA - MONDO
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
CASSA: acciaio inossidabile
DIAMETRO: Ø 40 mm
ALTEZZA CASSA: 12 mm
FINITURA: spazzolata - lucida
VETRO: minerale piatto
PESO: 137 gr
CONDIZIONI
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
LOGISTICA/MAGAZZINO
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Aquatic
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%