Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
17
uren
20
minuten
26
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, referentie UBAQ40BGR, 40 mm roestvrijstalen kast met zwart IP-laag, automatische NH35-movement, ondoorzichtige wijzerplaat, zwarte staalband, waterdichtheid tot 25 ATM, inclusief originele doos, documenten en internationale 2-jaar garantie; model 2026, nooit gedragen.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij presenteren het model "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Behuizing: roestvrij staal - vlak mineraalglas – automatische NH35 - lederen/roestvrijstalen armband
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
BAUWEIS: behuizing van zwart ip roestvrij staal
WIEL: éénrichting-rotatie ring 120 tikken - matte aluminium inleg
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE VAN DE BEHUIZING: 12 mm
AFWERKING: geborsteld - gepolijst
KROON: met schroef verzegeld - zwart IP roestvrij staal
GLAS: vlak mineraal
ONTWIKKELING: schroefverzegeld - roestvrij staal
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
MOVEMENT: automatische Seiko NH35
SLUITER: 18 mm - deployant - zwart IP roestvrij staal
RIEM: 20 mm - zwart IP roestvrij staal - geborsteld/licht glanzend
GEWICHT: 137 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – inclusief 2 jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE OPMERKING VOOR DE EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen vertrekken vanuit ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - BOVEN EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE VAN DE BEHUIZING: 12 mm
GLAS: vlak mineraal
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
GEWICHT: 137 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Aquatic
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%