Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
19
uren
48
minuten
39
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Aquatic UBAQ40BGR Limited Edition, 40 mm roestvrijstalen kast met zwarte IP-coating, automatische NH35 beweging, 20 mm zwart staalband, waterbestendig tot 25 ATM, nieuw en ongebruikt met originele doos, documenten en internationale garantie van 2 jaar.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij bieden het model "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Houten kast: roestvrij staal - vlak mineraalglas – automatische NH35 - lederen/roestvrij stalen band
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
KAST: zwarte IP roestvrijstalen kast
SCHILDERING: onidirectionele draairing 120 ticks - matte aluminium inleg
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 12 mm
AFWERKING: geborsteld - glanzend
KROON: met schroef - zwarte IP roestvrijstalen
GLAS: vlak mineraalglas
ONDERSCHILD: met schroef bevestigd - roestvrij staal
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
(MOVEMENT) MOVEMENT: automatische Seiko NH35
SLUITING: 18 mm - deployant - zwarte IP roestvrijstalen
STRAP: 20 mm - zwarte IP roestvrijstalen - geborsteld/glanzend
WEIGHT: 137 g
CONDIZIONI
Nieuw, nooit gedragen – 2 jaar internationale garantie inbegrepen
INHOUD
INFO
BELANGRIKE OPMERKING VOOR EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLEN MET DATUM
LOGISTIEK/ OPSLAG
Alle bestellingen worden verzonden vanaf ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra taksen binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 12 mm
GLAS: vlak mineraalglas
WATERDICHT: 25 ATM - 250 meter
WEIGHT: 137 g
CONDIZIONI
INHOUD
INFO
REGEL VOOR ALLEN MET DATUM
LOGISTIEK/ OPSLAG
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Aquatic
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%