Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Heren - 2026
dagen
20
uren
39
minuten
40
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133188 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, referentie REF.UBQDR40BK, 40 mm roestvrijstalen kast, automatische NH36 beweging, Clous de Paris wijzerplaat met Romeinse cijfers, lange stalen band, nieuw met originele doos, documenten en internationale garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officiële Geautoriseerde Dealer
UBLAST is een geregistreerd Italiaans merk.
We bieden het model "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNCTIES: uur - minuut - seconde - datum - Italiaans/Engels
KAST: roestvrij staal 316L
BEZEL: roestvrij staal 316L - bevestigd met 8 schroeven
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 11 mm
AFWERKING: geborsteld - glanzend
WINDER: schroefsluiting - roestvrij staal 316L
GLAS: saffier vlak
ACHTERDEKSEL: schroefsluiting - roestvrij staal 316L
WATERDICHT: 10 ATM - 100 meter
MOUVEMENT: automatische Seiko NH36
WIEL: Clous de Paris - Roman cijfers glanzend aangebracht - glanzende wijzers met lumineuze inlays
SLOT: 18 mm deployment - roestvrij staal 316L
POLSBAND: 20 mm roestvrij staal 316L - geborsteld/glans
GEWICHT: 163 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – 2 jaar internationale garantie inclusief
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE OPMERKING PRIMUS UTILIZO
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen worden verzonden vanuit ons magazijn in ITALIË
VERZEKERDE VERZENDING - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten te betalen binnen de Europese Unie
VERZEKERDE VERZENDING - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
KAST: roestvrij staal 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 11 mm
GLAS: saffier vlak
WATERDICHT: 10 ATM - 100 meter
GEWICHT: 163 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%