Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Heren - 2026
dagen
21
uren
23
minuten
58
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition polshorloge, 40 mm roestvrijstalen kast met saffierglas, automatische Seiko NH36-movement, lange stalen band (>200 mm), referentie REF.UBQDR40CHA, nieuw met originele doos, documenten en internationale 2‑jarige garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officiële Geverifieerde Dealer
Wij bieden het model "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition aan.
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum - Italiaans/Engels
KAST: roestvrij staal 316L
RING: roestvrij staal 316L - bevestigd met 8 schroeven
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 11 mm
AFwerking: gesatineerd - gepolijst
HOOFDWERK: schroefkroon - roestvrij staal 316L
GLAS: saffier plat
Achterdeksel: schroefvast - roestvrij staal 316L
WATERDICHTHEID: 10 ATM - 100 meter
MOTION: automatische Seiko NH36
GESLOTEN: 18 mm deployante - roestvrij staal 316L
Band: 20 mm roestvrij staal 316L - gesatineerd/glans
GEWICHT: 163 g
CONDIZIONI
Nieuw, nooit gedragen – inclusief internationale garantie van 2 jaar
CONTENUTO
INFO
BELANGRIJKE NOTA VOOR EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen vertrekken vanaf ons magazijn in ITALIË
VERZENDING MET VERZEKERING - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING MET VERZEKERING - BUITEN EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Officiële Geverifieerde Dealer
KAST: roestvrij staal 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
HOOGTE KAST: 11 mm
GLAS: saffier plat
GEWICHT: 163 g
CONDIZIONI
CONTENUTO
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%