Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition - Heren - 2026
dag
22
uren
38
minuten
30
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Quadrangular - Sapphire Glass, referentie REF.UBQDR40GY, 40 mm roestvrijstalen automatische horloge in Limited Edition, met lange stalen band, saffierglas, 10 ATM waterbestendigheid, inclusief doos, papieren en internationale garantie van 2 jaar, nooit gedragen.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij bieden het model "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition aan.
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum - Italiaans/Engels
KAST: roestvrij staal 316L
BEZEL: roestvrij staal 316L - met 8 schroeven bevestigd
DIAMETER: Ø 40 mm
KASTHOOGTE: 11 mm
AFWERKING: geborsteld - gepolijst
KROON: met schroef vergrendeld - roestvrij staal 316L
GLAS: saffier vlak
Achterdeksel: schroefbuitengedeeld - roestvrij staal 316L
KENMERKEN: Waterdicht tot 10 ATM - 100 meter
MOVEMENT: automatische Seiko NH36
VIJGER: Clous de Paris - romeinse cijfers in reliëf - heldere wijzers met luminescente inlays
sluiting: 18 mm deployment clasp - roestvrij staal 316L
POLSband: 20 mm roestvrij staal 316L - geborsteld/ gepolijst
GEWICHT: 163 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – inclusief twee jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE OPMERKING EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/VOORRAAD
Alle bestellingen vertrekken uit ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen aanvullende kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - EXTERRE EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
KAST: roestvrij staal 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASTHOOGTE: 11 mm
GLAS: saffier vlak
GEWICHT: 163 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/VOORRAAD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Materiaal horlogeband
Staal
Referentienummer
REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
40 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%