Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
00
uren
05
minuten
51
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
Brigate Limited Edition, referentie REF.UBBRG42BKBK, 42 mm roestvrijstalen kast, automatische Seiko NH35 beweging, nieuw met doos en documenten, 2 jaar internationale garantie.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Official Authorized Dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij presenteren het model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Stalen kast 316L - saffier glas – automatische Japanse Seiko NH35 - tropic riem FKM
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
KAST: stalen 316L - zwarte IP-afwerking
DIAMETER: Ø 42 mm
HOOGTE KAST: 12,6 mm
AFWERKING: zandstraal
KOOLOOG: draaideksel met schroefdraad - stalen 316L - zwarte IP-afwerking
VETTER: saffierglas
ONDERDEKSEL: met schroefdraad - staal 316L
WATERDICHTHEID: 20 ATM - 200 meter
MOTOREN: Seiko NH35
KWADRAANT: matte - romeinse cijfers luminescent - luminescerende wijzers
SLUITING: 18 mm - gesp - staal 316L - zwarte IP-afwerking
WIJZER/RIEM: 20 mm - tropic in FKM-schuimrubber
WEIGHT: 105 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – internationale garantie van 2 jaar inbegrepen
INHOUD
INFO
Belangrijke notitie bij eerste gebruik
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/VRIJSTELLING
Alle orders vertrekken vanaf ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
HOOGTE KAST: 12,6 mm
AFWERKING: zandstraal
VETTER: saffierglas
MOTOREN: Seiko NH35
WEIGHT: 105 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/VRIJSTELLING
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Brigate
Materiaal horlogeband
Rubber
Referentienummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
42 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%