Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
08
uren
18
minuten
25
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133188 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition horloge, referentie REF.UBBRG42BKBK, uit 2020+, met automatisch uurwerk (Seiko NH35), 42 mm stainless steel kast met IP-zwarte afwerking, zwarte wijzerplaat, Tropic rubber band, originele doos en documenten, twee jaar internationale garantie, nieuw en ongebruikt.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officieel geautoriseerde verkoper
UBLAST is een geregistreerd Italiaans merk.
Wij presenteren het model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Kast: roestvrij staal 316L - saffierglas – automatische Japanse Seiko NH35 - tropic-band FKM
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datumsweergave
KAST: roestvrij staal 316L - IP zwarte afwerking
DIAMETER: Ø 42 mm
HOOGTE VAN DE KAST: 12,6 mm
AFWERKING: zandstralen
KROON: met schroef - roestvrij staal 316L - IP zwarte afwerking
GLAS: saffier
ONDERDEKSEL: met schroef vastzittend - roestvrij staal 316L
WATERDICHTHEID: 20 ATM - 200 meter
BEWEGING: Seiko NH35
WIJZERPLAAT: mat - Romeinse cijfers met luminova - luminescerende wijzers
SLUITING: 18 mm - spange - roestvrij staal 316L - IP zwarte afwerking
BAND: 20 mm - tropic band van FKM rubber
GEWICHT: 105 g
CONDITIES
Nieuw, nooit gedragen – 2 jaar internationale garantie inbegrepen
INHOUD
INFO
BELANGRIJKE OPMERKING VOOR HET EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALLE HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/MAGAZIJN
Alle bestellingen worden verzonden vanaf ons magazijn in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten te betalen binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - EXTRA-EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
DIAMETER: Ø 42 mm
HOOGTE VAN DE KAST: 12,6 mm
AFWERKING: zandstralen
GLAS: saffier
BEWEGING: Seiko NH35
GEWICHT: 105 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/MAGAZIJN
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Brigate
Materiaal horlogeband
Rubber
Referentienummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
42 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%