Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Heren - 2026
dagen
19
uren
54
minuten
55
seconden
Startbod
Minimumprijs niet bereikt
Alfonso Minondo
Expert
Geselecteerd door Alfonso Minondo
Meer dan zes jaar professionele ervaring in horloges met een uitgebreid netwerk.
Geen biedingen uitgebracht
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133284 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
UBLAST Brigate automatic watch van 42 mm roestvrij staal met saffierglas, Seiko NH35 beweging, 20 ATM waterdichtheid, unidirectionale bezel, Tropic FKM rubberen band, geleverd in doos met originele documenten en tweejarige internationale garantie, Limited Edition REF.UBBRG42BU.
AI-gegenereerde samenvatting
Beschrijving van de verkoper
Officiële gemachtigde dealer
UBLAST is een Italiaans geregistreerd merk.
Wij bieden het model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
RVS-kast 316L - saffierglas – Japanse Seiko NH35 automatische beweging - tropicloaf riem FKM
FUNCTIES: uren - minuten - seconden - datum
KAST: RVS 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
HOOGTE KAST: 12,6 mm
WIELKOP: RVS 316L - unidirectioneel 120 tikken - aluminium insert - cijfers met luminova
AFWERKING: zandstraal
KRAAG: schroefsluiting - RVS 316L
GLAS: saffier
ETUI: schroefsluiting - RVS 316L
Waterbestendig: 20 ATM - 200 meter
BEWEGING: Seiko NH35
VOERDSTRIJK: mat - luminous Romeinse cijfers - luminescerende wijzers
SLOT: 18 mm - ardiglione - RVS 316L
RIEM: 20 mm - tropic rubber FKM
GEWAARD: 105 g
CONDITIES
Nieuw, niet gedragen – inclusief 2 jaar internationale garantie
INHOUD
INFO
BELANGRIJK OPVOLGINGSNOTITIE EERSTE GEBRUIK
REGEL VOOR ALL HORLOGES MET DATUM
LOGISTIEK/WAREHOUSE
Alle bestellingen verzonden vanaf ons magazijn gevestigd in ITALIË
VERZENDING VERZEKERD - NATIONAAL EN EUROPA
Geen extra kosten binnen de Europese Unie
VERZENDING VERZEKERD - EXTRA EUROPA - WERELD
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Officiële gemachtigde dealer
KAST: RVS 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
HOOGTE KAST: 12,6 mm
AFWERKING: zandstraal
GLAS: saffier
BEWEGING: Seiko NH35
GEWAARD: 105 g
CONDITIES
INHOUD
INFO
LOGISTIEK/WAREHOUSE
FEEDBACK
De verkoper stelt zich voor
Vertaald door Google Translate
Details
Merk
Ublast
Geslacht
Heren
Model
Brigate
Materiaal horlogeband
Rubber
Referentienummer
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Lengte horlogeband
Lang (meer dan 200 mm)
Verzekerde verzending.
Ja
Opnieuw geverfde wijzerplaat
Nee
Periode
2020+
Uurwerk
Automatisch
Materiaal kast
Roestvrij staal
Inclusief originele doos
Ja
Inclusief originele papieren
Diameter kast
42 mm
Inclusief origineel garantiebewijs
Staat
Ongedragen - geen gebruikssporen
Jaar
2026
Verkocht door
ItaliëGeverifieerd
Objecten verkocht
100%